Bijeenkomst voor ouders en donoren betrokken bij overschrijding van het aantal donorkinderen/gezinnen per donor
Ben je als ouder of donor betrokken bij de situatie waarbij het aantal donorkinderen of gezinnen per donor is overschreden? Stichting Donorkind organiseert op vrijdag 20 juni een bijeenkomst in regio Utrecht, speciaal voor ouders en donoren die hiermee te maken hebben gehad.
Tijdens deze bijeenkomst is er ruimte om ervaringen uit te wisselen met anderen in een vergelijkbare situatie. Ook geeft advocaat Mark Hek uitleg over de juridische mogelijkheden, zoals de geschillenregeling. Daarnaast is er aandacht voor lotgenotencontact en ruimte voor vragen over het voeren van een gesprek met je kind over deze situatie.
De bijeenkomst vindt plaats van 13.00 tot 16.00 uur.
Aanmelden
Wil je deelnemen? Meld je aan via info@donorkind.nl en vermeld daarbij bij welke kliniek je bent geweest en met hoeveel personen je komt.
Anderen zochten ook op
counseling bij donorconceptie
Blijf op de hoogte
De wereld rondom donorconceptie staat niet stil. Wil je op de hoogte blijven van relevante onderzoeken, nieuws en actuele ervaringen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.